פרטיות

די למנוע התעללות כגון שאילתות רובוטיות בנפח גבוה, אנו קובעים באופן אנונימי את תדירות מילות המפתח הפופולריות לחיפוש כחלק מהאמצעים שלנו נגד התעללות, תוך שמירה על פרטיותך.

כיצד יישמנו ניתוח אנונימי באמת
אנו אכן מודדים את מספר התעבורה הכולל ועוד כמה סטטיסטיקות – אנונימיות בהחלט. נתונים סטטיסטיים אלה עשויים לכלול את מספר הפעמים שהשירות שלנו ניגש למערכת הפעלה מסוימת, סוג דפדפן, שפה וכו ', אך איננו יודעים דבר על משתמשים בודדים.

כיצד אנו שומרים על תלאתה (Talate) בחינם מבלי להשתמש ב"נתונים אישיים"
רוב הפרסום המקוון כיום הוא מותאם אישית, כלומר, שירותי פרסום מקוונים עוקבים אחר מה שאתה עושה באינטרנט, הופכים אותך למוצר עם פירוט אודות העדפותייך, על מנת להציג מודעות מותאמות. אנחנו לא עושים את זה ב-תלאתה (Talate). אין מעקב. אין פרופיל!

דפי תוצאות החיפוש שלנו עשויים לכלול מספר קטן של "קישורים ממומנים" המסומנים בבירור, אשר מייצרים הכנסות ומכסים את עלויות התפעול שלנו. קישורים אלה מאוחזרים מפלטפורמות כגון Google AdSense. על מנת לאפשר מניעת הונאות קליקים, חלק מהמידע שאינו מזהה מערכת משותף, אך מכיוון שלעולם איננו חולקים מידע אישי או מידע שיכול לזהות אותך באופן ייחודי, המודעות שאנו מציגים אינן מחוברות לאף משתמש בודד.

זה מיתוס שמנועי החיפוש צריכים את המידע שלך כדי להרוויח כסף הגון. תלאתה (Talate) מציג מודעות שאינן מותאמות אישית. בטח, המודעות שלנו מהוות רק חלק קטן ממה שמייצרות מודעות אחרות במנועי חיפוש, אך הן משלמות את כל החשבונות שלנו.

מה קורה לנתונים שלך מעבר לחיפוש דף התחלה
לאחר לחיצה על תוצאת חיפוש, אתה עוזב את האתר שלנו ואת הגנת הפרטיות שלנו. זה נכון לגבי קישורים ממומנים, תוצאות חיפוש וקישורים חיצוניים אחרים, אלא אם כן אתה משתמש בתכונה הקניינית שלנו "תצוגה אנונימית" – המוצגת לצד תוצאות החיפוש. זהו כלי פרטיות נהדר המאפשר לך להמשיך לגלוש בפרטיות מלאה.

אנו לא חושפים או מוכרים את פרטי הקשר שלך
כאשר תיצור איתנו קשר באמצעות דוא"ל או באמצעות מרכז התמיכה שלנו, נשתמש בפרטי יצירת הקשר שלך כדי להגיב לך. לא נמכור או נשתף מידע זה עם אף אחד אחר.

כיצד אנו מגיבים לבקשות ממשלתיות לנתונים
הם לא יכולים לבקש את מה שאין לנו. כל בקשה תצטרך להגיע מרשויות שיפוט בישראל. אנו נציית רק אם אנו מחויבים על פי חוק. אך לא סביר שנקבל פניות של ממשלות למסור נתוני משתמשים – פשוט כי אין לנו.

לעולם לא נקיים שום תכנית מעקב מרצון
למרבה המזל, אנו בישראל, מדינה שעובדת חזק תחת התקינה של האיחוד האירופי, שם יש חוקים חזקים המגינים על זכותך לפרטיות. ממשלת ישראל אינה יכולה להכריח באופן חוקי ספקי שירותים כמו תלאתה (Talate) ליישם תוכנית ריגול גורפת.

תלאתה (Talate) תואם את ה-GDPR
אנו מצייתים באופן מלא לחוקי הפרטיות והתקנות החלים של האיחוד האירופי, כולל התקנה הכללית להגנה על נתונים (GDPR). אלה נחשבים באופן נרחב להגנות הפרטיות החזקות ביותר בעולם.

פרקים אחרונים

קטגוריה

אלי חולי ואלרי חמאתי טיילור מלכוב תומר הכהן תלאתה תלאתה לצפייה ישירה תלאתה מתי יוצא תלאתה פרק 1 לצפייה ישירה תלאתה פרק 2 תלאתה פרק 2 לצפייה ישירה תלאתה פרק 3 תלאתה פרק 3 לצפייה ישירה תלאתה פרק 4 תלאתה פרק 4 לצפייה ישירה תלאתה פרק 5 תלאתה פרק 5 לצפייה ישירה תלאתה פרק 6 לצפייה ישירה תלאתה פרק 7 תלאתה פרק 8 תלאתה פרק 8 לצפייה ישירה תלאתה פרק 9 תלאתה פרק 9 לצפייה ישירה תלאתה פרק 10 תלאתה פרק 10 לצפייה ישירה תלאתה פרק 11 תלאתה פרק 11 לצפייה ישירה תלאתה פרק 12 תלאתה פרק 12 לצפייה ישירה תלאתה פרק 13 תלאתה פרק 13 לצפייה ישירה תלאתה פרק 14 תלאתה פרק 14 לצפייה ישירה תלאתה פרק 15 תלאתה פרק 15 לצפייה ישירה תלאתה פרק 16 תלאתה פרק 16 לצפייה ישירה תלאתה פרק 17 תלאתה פרק 17 לצפייה ישירה תלאתה פרק 18 תלאתה פרק 18 לצפייה ישירה תלאתה פרק 19 תלאתה פרק 19 לצפייה ישירה תלאתה פרק 20 תלאתה פרק 20 לצפייה ישירה תלאתה פרקים מלאים