תלאתה פרק 17 לצפייה ישירה

תלאתה

תלאתה פרק 17 לצפייה ישירה

תלאתה פרק 17 לצפייה ישירה הוא פרק חדש בדרמת הנוער המוזיקלית החדשה של הוט, על שלוש חברות בנות 16 משכונה מוחלשת ביפו: דלינה האריתראית, יסמין הערבייה, ואלה היהודייה. דלינה סובלת מסטיגמות בגלל צבע עורה ומעמדה הזמני בישראל, יסמין מנסה כל חייה להוכיח שהיא לא פחות טובה מהיהודים ואלה מנסה לבדל את עצמה מאביה העבריין, שאת שם משפחתו הידוע לשמצה היא נושאת בעל כורחה. יחד, הבנות מקימות להקה בשם "תלאתה" וכותבות שירי מחאה על חייהן בעברית, ערבית ותיגרינית. כשהבנות מתקבלות לתחרות טלוויזיה פופולרית, הן נדרשות לטשטש את השונות שלהן ולהילחם בגזענות, סטיגמות ואפליה כדי להגיע לטופ.

תלאתה פרק 17 לצפייה ישירה

שחקני תלאתה פרק 17 לצפייה ישירה

עוד לפני הזוגיות המתוקשרת עם נועה קירל, הדוגמן תומר כהן כבר היה מוכר בתעשייה. בקרוב, הוא יוכל להוסיף לרזומה שלו גם את התואר: שחקן. תומר הכהן יגלם את דמותו של רוי, זמר מוכשר וכריזמטי. רוי מתואר כבחור אומנותי, טוב לב ורגיש. נראה שיושב בול על תומר הכהן.

כמו כן, לסדרת הנוער לוהקה כוכבת אהובה במיוחד בקרב בני הנוער – טיילור מלכוב. הכוכבת עתידה לגלם את אביגיל כלפון – זמרת פופ מוכשרת ותחרותית. אביגיל היא הדמות הרעה בעלילה, שתעשה הכל כדי לזכות באהדת הקהל ובאז תקשורתי.

תלאתה פרק 17

ב"תלאתה", שתתמקד בחייהן של שלוש נערות אקטיביסטיות מדרום תל אביב – מבקשת מקלט (דלינה), מוסלמית (יסמין) ויהודייה (אלה). ליהי טולדנו צפויה לגלם את אלה: צעירה בת 16 שמקימה יחד עם שתי בנות נוספות להקה רב-לשונית.  במסגרתה הן כותבות שירים נוקבים מתוך חווית החיים שלהן, כנשים בשולי החברה. בדרכן להצלחה ולקדמת הבמה, הן מתמודדות עם גזענות, דעות קדומות וסטיגמות. מי שתככב לצדה היא יוצאת אחרת של "הכוכב הבא", ואלרי חמאתי, שתגלם את הסולנית יסמין. לתפקיד דלינה לוהקה הדוגמנית פרפילאב מונגוזה, שזהו תפקיד המשחק הראשון שלה.

מי שעוד ישחקו בשלאגר החורפי מבית היוצר של HOT לצד כוכבי הסדרה הם נבו קטן, נדב אורדיננס, אלי חולי ויונתן הורנצ'יק.

במסגרת היותה סדרה מוזיקלית, שתציג דיאלוגים בעברית וערבית, היא צפויה להכיל שירים מקוריים. הסדרה, שיצרו מיכל קופר קרן וליאור ירון תשודר בערוץ טין ניק לצופי HOT בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרקים אחרונים

קטגוריה

אלי חולי ואלרי חמאתי טיילור מלכוב תומר הכהן תלאתה תלאתה לצפייה ישירה תלאתה מתי יוצא תלאתה פרק 1 לצפייה ישירה תלאתה פרק 2 תלאתה פרק 2 לצפייה ישירה תלאתה פרק 3 תלאתה פרק 3 לצפייה ישירה תלאתה פרק 4 תלאתה פרק 4 לצפייה ישירה תלאתה פרק 5 תלאתה פרק 5 לצפייה ישירה תלאתה פרק 6 לצפייה ישירה תלאתה פרק 7 תלאתה פרק 8 תלאתה פרק 8 לצפייה ישירה תלאתה פרק 9 תלאתה פרק 9 לצפייה ישירה תלאתה פרק 10 תלאתה פרק 10 לצפייה ישירה תלאתה פרק 11 תלאתה פרק 11 לצפייה ישירה תלאתה פרק 12 תלאתה פרק 12 לצפייה ישירה תלאתה פרק 13 תלאתה פרק 13 לצפייה ישירה תלאתה פרק 14 תלאתה פרק 14 לצפייה ישירה תלאתה פרק 15 תלאתה פרק 15 לצפייה ישירה תלאתה פרק 16 תלאתה פרק 16 לצפייה ישירה תלאתה פרק 17 תלאתה פרק 17 לצפייה ישירה תלאתה פרק 18 תלאתה פרק 18 לצפייה ישירה תלאתה פרק 19 תלאתה פרק 19 לצפייה ישירה תלאתה פרק 20 תלאתה פרק 20 לצפייה ישירה תלאתה פרקים מלאים